piątek, 12 kwietnia 2024

Pierwsza sala zabaw w gminie

W Prószkowie od kilku miesięcy funkcjonuje pierwsza w gminie sala zabaw dla dzieci. Nibylandię, bo o niej mowa założyła Sandra Goldman. – Jestem mamą dwójki dzieci – mówi o powodach założenia placówki – Do tej pory nie było takiego miejsca. Najbliższe sale znajdują się w Opolu. Pomyślałam, że przydało by się coś takiego u nas w Prószkowie. Opinię tę potwierdzają rodzice. Zauważają, że jest ono potrzebna jako miejsce, gdzie można zorganizować dziecku urodziny. Zaznaczają też, że miejsce jest kameralne. – Zazwyczaj na opolskich salach zabaw są tłumy dzieci – mówi pani Ola – Tutaj jest spokojniej, a z drugiej strony maluchom nie brakuje atrakcji. No i cały czas można mieć dziecko na oku.

Dzieci mogą skorzystać, m. in. z małpiego gaju czy kącika malucha. Istnieje możliwość pobawienia się bańkami mydlanymi i obejrzenia bajki. Natomiast rodzice mogą napić się pysznej kawy. Do tej pory odbyło się tam wiele ciekawych wydarzeń. Dzieci brały udział w balu karnawałowym, piżamowym, półkoloniach zimowych czy szkolnej dyskotece. Zorganizowano tam również spotkanie ze świętym Mikołajem czy dzień babci i dziadka.

Nibylandia znajduje się w Prószkowie, przy ul. Osiedle 2. Więcej informacji można uzyskać pod nr tel. 730 327 166.

 

 

Data publikacji: 14-02-2018 08:46

warto zobaczyć

się działo...

Loader
×

Wyszukaj w serwisie

Tagi wyszukiwania:
×

Zapisz się do newslettera

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zgodnie z ustawą o ochronie danych osobowych w celu przesyłania newslettera. Dane moje podałem dobrowolnie, mam możliwości ich poprawiania, żądania zaprzestania ich przetwarzania lub wniesienia sprzeciwu wobec ich przetwarzania. Administratorem danych osobowych jest Gmina Dobrzeń Wielki, ul. Namysłowska 44 46-081 Dobrzeń Wielki