piątek, 19 kwietnia 2024

I Mikołajkowy Turniej Piłki Nożnej

W Popielowie w hali sportowej odbył się II Mikołajkowy Turniej Piłki Nożnej. Wzięły w nim udział wszystkie placówki z terenu gminny, czyli z Popielowa, Karłowic oraz Starych Siołkowic. Organizatorami imprezy był urząd gminy oraz Gminny Związek Ludowe Kluby Sportowe w Popielowie. W przygotowaniu przedsięwzięcia pomagali także uczniowie Publicznego Gimnazjum w Starych Siołkowicach, którzy byli przebrani w świąteczne stroje.
W zmaganiach wzięło udział około 80 dzieci. W ramach sportowego przedsięwzięcia dzieci rozegrały mecze piłki nożnej. Przygotowano dla nich także tor przeszkód. Po ich zakończeniu każde z dzieci zostało uhonorowane złotym medalem. Dla najmłodszych przygotowano też niespodziankę. Na turnieju pojawił się św. Mikołaj, który miał prezenty dla małych jak i dużych. Dzieci otrzymały słodkości, zaś dorośli prezenty niespodzianki.
 

Data publikacji: 20-12-2017 12:45

warto zobaczyć

się działo...

Loader
×

Wyszukaj w serwisie

Tagi wyszukiwania:
×

Zapisz się do newslettera

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zgodnie z ustawą o ochronie danych osobowych w celu przesyłania newslettera. Dane moje podałem dobrowolnie, mam możliwości ich poprawiania, żądania zaprzestania ich przetwarzania lub wniesienia sprzeciwu wobec ich przetwarzania. Administratorem danych osobowych jest Gmina Dobrzeń Wielki, ul. Namysłowska 44 46-081 Dobrzeń Wielki