piątek, 19 kwietnia 2024

Dla dzieci

 • WAKACJE, WAKACJE – I (wkrótce) PO WAKACJACH
  19.08.2020
  ricardo-gomez-angel-hlmuzhcpCkY-unsplash.jpeg

  1 września zbliża się wielkimi krokami. Niektórzy właśnie wracają z wakacji, inni wykorzystują ostatnie dni sierpnia, żeby się na nie wybrać.  Studenci czekają na wrzesień – miejsca turystyczne są wtedy znacznie mniej oblegane i łatwiej o korzystne oferty. Jedni zdecydowali się skorzystać z ofert biura podróży, drudzy organizują wszystko na własną rękę.

 • Zagraj w memory z Urzędem Statystycznym
  19.07.2020
  kelly-sikkema-tQPgM1k6EbQ-unsplash.jpeg

  Urząd Statystyczny w Opolu zorganizował wakacyjną rozrywkę dla dorosłych i dzieci - z nagrodami. 

 • Powstanie żłobek
  14.02.2018
  kid-1241817_960_720.jpeg

  Władze gminy Dąbrowa podjęły decyzje o utworzeniu żłobka w Żelaznej. Powstanie on w budynku, który aktualnie jest siedzibą gimnazjum. Już w tegorocznym budżecie zabezpieczono na ten cel pieniądze.

 • Pierwsza sala zabaw w gminie
  14.02.2018
  sala zabaw nibylandia.jpeg

  W Prószkowie od kilku miesięcy funkcjonuje pierwsza w gminie sala zabaw dla dzieci. Nibylandię, bo o niej mowa założyła Sandra Goldman. – Jestem mamą dwójki dzieci – mówi o powodach założenia placówki – Do tej pory nie było takiego miejsca. Najbliższe sale znajdują się w Opolu. Pomyślałam, że przydało by się coś takiego u nas w Prószkowie. Opinię tę potwierdzają rodzice. Zauważają, że jest ono potrzebna jako miejsce, gdzie można zorganizować dziecku urodziny. Zaznaczają też, że miejsce jest kameralne. – Zazwyczaj na opolskich salach zabaw są tłumy dzieci – mówi pani Ola – Tutaj jest spokojniej, a z drugiej strony maluchom nie brakuje atrakcji. No i cały czas można mieć dziecko na oku.

Data publikacji: 20-12-2017 12:30

warto zobaczyć

się działo...

Loader
×

Wyszukaj w serwisie

Tagi wyszukiwania:
×

Zapisz się do newslettera

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zgodnie z ustawą o ochronie danych osobowych w celu przesyłania newslettera. Dane moje podałem dobrowolnie, mam możliwości ich poprawiania, żądania zaprzestania ich przetwarzania lub wniesienia sprzeciwu wobec ich przetwarzania. Administratorem danych osobowych jest Gmina Dobrzeń Wielki, ul. Namysłowska 44 46-081 Dobrzeń Wielki