czwartek, 30 listopada 2023

Sway.to

Sway.to to idealny sposób na szybkie zaplanowanie udanej wycieczki. Aplikacja pokieruje Cię do celu - nigdy nie zgubisz się na trasie! A jeśli nie masz pomysłu na podróż - skorzystaj z jednej z gotowych i sprawdzonych tras, za darmo!

sway-to.png

ZAPLANUJ SWOJĄ WYCIECZKĘ

Sway.to to taki Google Maps na sterydach. Pozwala nie tylko przeglądać listę obiektów w miejscu, do którego się wybierasz, ale też wybrać gotową wycieczkę z bazy przygotowanych przez nas, naszą społeczność i naszych ekspertów.

 

GOTOWE WYCIECZKI

Nie masz czasu albo ochoty samemu wymyślać planu wycieczki? A może wolisz podążać tropem doświadczonych podróżników i poszukiwaczy przygód? Sprawdź wycieczki przygotowane przez nas, naszych ekspertów i naszych użytkowników, starannie wyselekcjonowane po to, abyś mógł po prostu cieszyć się z wyjazdu.

 

SPECJALNIE DLA CIEBIE

Sway.to to usługa dla ludzi, którzy kochają podróże. Z nami szybko i łatwo zaplanujesz wymarzoną wycieczkę. Podpowiemy Ci gdzie spać, co jeść, co zwiedzać. Pokażemy miejsca, o których milczą przewodniki. To będzie najlepsza wycieczka Twojego życia!

 

 

Data publikacji: 17-11-2016 15:37

warto zobaczyć

się działo...

Loader
×

Wyszukaj w serwisie

Tagi wyszukiwania:
×

Zapisz się do newslettera

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zgodnie z ustawą o ochronie danych osobowych w celu przesyłania newslettera. Dane moje podałem dobrowolnie, mam możliwości ich poprawiania, żądania zaprzestania ich przetwarzania lub wniesienia sprzeciwu wobec ich przetwarzania. Administratorem danych osobowych jest Gmina Dobrzeń Wielki, ul. Namysłowska 44 46-081 Dobrzeń Wielki