piątek, 19 kwietnia 2024

Księgowa z medalami

Maja Bartusz to księgowa, która mieszka w Ligocie Prószkowskiej. Należy do pań niskiego wzrostu. Od trzech lata gra w para parabadmintona, Jest członkiem kadry narodowej oraz reprezentantką klubu Victoria Domecko. Jej trenerem jest Sławomir Hetmański. W parabadmintona gra zaledwie trzy lata, a już zdążyła przyzwyczaić swoich fanów do sportowych zwycięstw. 

Ostatnio brała udział w zawodach w Ulsan, w Korei Południowej. Opolanka wróciła do Polski z dwoma medalami.  Została wicemistrzynią świata w deblu, zaś brąz zdobyła indywidualnie.  Do największych sukcesów Mai należy zaliczyć sportowy występ Mai na zawodach w Japonii w 2017 roku. Zdobyła tam swoje pierwsze złoto w deblu. Dołączyła do niego srebro wywalczone w singlu. 

 

autor zdjęć: Tomasz Zioło

Data publikacji: 15-01-2018 13:41

warto zobaczyć

się działo...

Loader
×

Wyszukaj w serwisie

Tagi wyszukiwania:
×

Zapisz się do newslettera

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zgodnie z ustawą o ochronie danych osobowych w celu przesyłania newslettera. Dane moje podałem dobrowolnie, mam możliwości ich poprawiania, żądania zaprzestania ich przetwarzania lub wniesienia sprzeciwu wobec ich przetwarzania. Administratorem danych osobowych jest Gmina Dobrzeń Wielki, ul. Namysłowska 44 46-081 Dobrzeń Wielki