piątek, 19 kwietnia 2024

Modernizacja Stacji Uzdatniania Wody w Zawadzie

Modernizacja Stacji Uzdatniania Wody w Zawadzie

Część największej inwestycji w historii miasta Opola

Wodociągi i Kanalizacja w Opolu Sp. z o. o. realizuje największą inwestycję w historii Opola - Projekt pod nazwą. „Kompleksowa modernizacja oczyszczalni ścieków w Opolu wraz z poprawą  gospodarki wodno - ściekowej”. W ramach Projektu zmodernizowana została Stacja Uzdatniania Wody w Zawadzie.

„Przeprowadzona modernizacja SUW-u nie tylko ulepszyła cały system zaopatrzenia miasta w wodę, ale gwarantuje, że dostarczana mieszkańcom Opola woda kranowa, tj. woda Opolanka z głębi ziemi doskonale nadaje się do spożycia bezpośrednio z kranu i jest smaczną, zdrową, i tanią alternatywą dla wód butelkowanych” – podkreśla Mateusz Filipowski, Wiceprezes Zarządu ds. Technicznych i Inwestycyjnych w Spółce WiK Opole.

Źródło:
https://wikopole.com.pl/1898/152/modernizacja-suw-zawada.html

Data publikacji: 21-07-2020 20:21

warto zobaczyć

się działo...

Loader
×

Wyszukaj w serwisie

Tagi wyszukiwania:
×

Zapisz się do newslettera

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zgodnie z ustawą o ochronie danych osobowych w celu przesyłania newslettera. Dane moje podałem dobrowolnie, mam możliwości ich poprawiania, żądania zaprzestania ich przetwarzania lub wniesienia sprzeciwu wobec ich przetwarzania. Administratorem danych osobowych jest Gmina Dobrzeń Wielki, ul. Namysłowska 44 46-081 Dobrzeń Wielki